В КНУБА передали понад 1000 літрів рідини, що горить без диму на потреби підрозділів прикордонників та нацгвардії, які протистоять навали рф.

“Разом із ФСТ “Динамо” України розгорнули програму із постачання вогнезаймистої рідини, що горить без диму для захисників та захисниць. Хай частка нашого тепла та вогню зігріє людей, що звитяжно попри  негоду,  чинять опір загарбникам” – розповідає Артем Гончаренко, президент Благодійного Фонду “Реконструкції та розвитку України”.

“Технології мають працювати задля комфорту та безпеки людини, так ми говорили студентам, а з 2014 додаємо – і задля нашої перемоги. Першочергове завдання Київського університету будівництва та архітектури – готувати технічну еліту, професіоналів, які будуть відновлювати  інфраструктуру нашої країни. З цим завданням ми успішно впорались, забезпечивши безперебійність навчального процесу у військовий час. А ще додали громадську активність, адже сьогодні ніхто не має бути осторонь нашої боротьби. Саме тому провели стратегічну сесію  та подальше випробування засобів, що допоможуть зберегти тепло та вогонь для наших захисників і захисниць” – коментує Петро Куліков, доктор економічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України,

Лауреат державних премій України в галузі науки і техніки, ректор КНУБА.

“Спортивне товариство “Динамо” України відомо кожному українцю надзвичайними спортивними традиціями, олімпійськими перемогами, легендарними іменами динамівців, що вибороли Олімпійське золото та перемогли на чемпіонатах світу та Європи. Коли в наш дім прийшла війна, ми всі – велика спортивна спільнота долучилась і змінила пріоритети. І сьогодні, не забуваючи про основну нашу спортивну роботу, в тому числі про  підготовку підростаючого покоління,  активно приймаємо  участь у благодійних та гуманітарних акціях. Зокрема, щодо постачання ліків,  організації першого мобільного госпіталю для України,  а  також до проекту постачання займистих рідин для наших захисників, які сидять в окопах, бліндажах і тепло та вогонь їм життєво важливі. Саме тому ФСТ “Динамо” України  буде підтримувати  такі акції і надалі. А  наші спортивні бази і далі будуть гостинно приймати не тільки наших спортсменів, а й біженців, переселенців і наших захисників, які потребують психологічної реабілітації. Наразі діють декілька програм  психологічної допомоги, які ми розробили, спираючись на спортивний досвід” – ділиться Віктор Корж, перший заступник голови ФСТ “Динамо” України.

Разом із першим заступником голови ФСТ “Динамо” України Віктором Коржем Благодійний фонд “Реконструкції та розвитку України”, залучивши партнерів, реалізували проєкт “Мобільний шпиталь для перемоги”. Перший мобільний шпиталь вже доставлений в Україну та прямує на передову.  Важливо, що ініціативу із устаткування та забезпечення медикаментами та медичними засобами підтримали група компаній “КУСУМ” та швейцарська компанія “АСІНО”. Разом фармацевтичні компанії передали препаратів та медичних засобів для перев’язки та лабораторії мобільного шпиталю на суму понад 400 тис  грн.

Шпиталь на колесах забезпечує надання оперативного втручання безпосередньо поблизу активних бойових дій, що суттєво скорочує час, який витрачається на евакуацію поранених. На сьогоднішній день, за підрахунками експертів, для ефективної організації роботи з надання  медичної допомоги загальні потреби складають 52 мобільних шпиталя.

Долучитись до зборів на мобільний шпиталь за посиланням