У столиці України відбувся Великий Благодійний Вечір – Свято Музики, організований Франко-українською торгово-промисловою палатою (CCIFU) спільно з Посольством Франції в Україні. Захід, що пройшов у найкращих французьких традиціях, був приурочений до міжнародного Свята музики та мав благодійну мету — зібрати кошти на підтримку Національного реабілітаційного центру UNBROKEN Ukraine.
Як повідомили організатори, зібрані пожертви будуть спрямовані на оновлення відділення реабілітації для пацієнтів із травмами спинного мозку.
У концерті взяли участь відомий український піаніст Євген Хмара, оркестр Svitlo Concert, а також популярний український гурт TVORCHI, які стали головними гостями вечора. Захід об’єднав представників бізнес-спільноти, дипломатичного корпусу та культурної еліти України та Франції.
«Це подія про силу, солідарність і мистецтво, яка демонструє єдність франко-української спільноти в найважчі для України часи», – зазначили у Франко-українській торгово-промисловій палаті (CCIFU).
У CCIFU підкреслили, що Свято музики стало також нагодою для компаній-членів Палати висловити підтримку тим, хто потребує допомоги, та вкотре підтвердити важливість соціальної відповідальності бізнесу.
Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU), заснована у 1994 році як Асоціація французької ділової громади в Україні та з 2011 року входить до мережі Французьких торгово-промислових палат, сьогодні об’єднує понад 150 французьких та франко-керованих компаній із найрізноманітніших секторів економіки.
Рада директорів управляється обраним Правлінням із семи членів, фінансується за рахунок членських внесків без держфінансування
Франко-українська ТПП є ключовим гравцем у діловій взаємодії між Францією та Україною. За 30 років діяльності утворила співтовариство із 150 компаній, функціонує як інституційний партнер для бізнесу, реалізуючи ініціативи в аграрному секторі, інвестиційній сфері, соціальні та культурні проекти, а також зміцнює інвестиційний клімат.
Ефективність CCIFU підтверджується стійкістю його членів на українському ринку навіть у період війни: жодна компанія не покинула країну, а багато хто продовжує розширювати та інвестувати завдяки підтримці Палати та партнерській взаємодії з держструктурами та іноземними фінорганізаціями.