Форум ESUR «Effective Solutions of Ukraine’s Rebuild» Київ - 8 серпня

Будівельні матеріали, суміші, та швидкозбірні конструкції

/ 01

Мета

Впровадження платформи "RE-build / RE-new" (Restart Ukraine) для зустрічі, обміну досвідом, спілкування та налагодження наукових і ділових зв’язків між владою різних рівнів, науковцями, викладачами, виробниками, архітектурними і проєктними організаціями, будівельниками, експлуатаційними організаціями та іншими зацікавленими особами в галузі енергоефективного та екологічного будівництва, відновлення і відбудови.

/ 02

Про форум

Повномасштабна війна в Україні принесла українським землям руйнацію господарства, гальмування поступального розвитку, деформацію структури виробництва, посилення залежності від іноземного капіталу, принесла людські жертви та соціальні втрати. Вартість збитків і втрат від російської агресії вже сягають рекордних величин. Після перемоги українського народу попереду чекає не менш складний шлях відновлення від завданих збитків.

Приєднуйся до команди Відновлення та Відбудови України

/ 03

Попередні заходи

Ми почали серію заходів ще 10 лютого 2022 року, за 2 тижні до початку повномасштабного вторгнення і зараз це питання ще актуальніше:

Київ - 15 червня, 2023

Форум ESUR «Effective Solutions of Ukraine’s Rebuild» Київ - 15 червня

Київ - 10 лютого 2022

«Будівництво. Інновації. Інвестиції. Технології»

/ 04

cB: Руйнування соціально-спортивної інфраструктури

/ 05

Наші учасники про форум

Незважаючи на складну ситуацію в країні ми продовжуємо боротись. Навіть в таких складних умовах діти повинні розвиватися і займатись спортом. Через російську агресію в Миколаєві була пошкоджена база Динамо. Це стало тяжким ударом для всіх нас, але спортивний дух не дозволяє нам опускати руки тож спільними зусиллями пошкоджені будівлі відновлюються і впевнені, що найблищим часом там знову відбуватимуться тренування.

Віктор Корж

Перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України

/ 06

News & Articles

Медіа про нас

Організатори та співорганізатори

Меблевий партнер

HR партнер

Водний партнер

Медіа партнери

IT партнер

Партнер трансляції

Хмарний партнер

Організації та спілки

Освітні партнери