В Stereo Plaza відбудеться форум топових інфлюенсерів “INFLUENCE TALKS FORUM”. Задля того, аби конференція була якісною та корисною, творці проєкту вирішили перенести захід та взяти більше часу на ретельну підготовку. Тож вже 10 березня на всіх охочих чекають зустрічі з топовими інфлюенсерами, цікаві історії успіху, а також нові знайомства. Організаторами заходу стануть Крістіна Головінова та Карина Циганок, які вже неодноразово збирали спікерів, аби розповісти про діджитал-світ.

Організаторки “INFLUENCE TALKS FORUM” свого часу першими під час повномасштабного вторгнення почали популяризувати українських блогерів, експертів та діджитал-сферу загалом. За їхніми плечима вже не один успішний форум, який збирав амбітних та цілеспрямованих спеціалістів.

Influence Talks Forum має на меті підняти український ринок на новий рівень. Це перший в Україні захід такого масштабу, на якому зберуться 2000 людей, щоб перейняти досвід топових інфлюєнсерів нашої країни. Зараз інфлюенсери, як ніколи, мають великий вплив та важливу місію, адже своїм прикладом мотивують розвивати країну та популяризують українську діджитал-сферу.

“Ми розуміємо, що діджитал-сфера – це великий сегмент, який додасть робочих місць молоді, надихне залишатись в Україні та спробувати свої сили тут. Саме для цього ми і створюємо форум, щоб люди мали змогу перейняти досвід спікерів та надихнутися”, – говорять організаторки Influence Talks Forum.

Захід відбудеться також задля підтримки збору коштів на мобільні госпіталі для ЗСУ. Благодійний фонд “Реконструкції та розвитку України” є постійним партнером заходів, а отримані кошти з проведення форумів направляються на допомогу нашим воїнам.