10 лютого 2022 р. у приміщенні Київського національного університету будівництва i архітектури пройшов захід на тему: «Будівництво. Інновації. Інвестиції. Технології» в рамках ІV Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України».

Організатори заходу:

  • Міжнародна асоціація трансферу технологій (ITTA);
  • Київський Національний університет будівництва і архітектури;
  • Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву;
  • Міжнародний креативний центр «I-Dolina».

Спікери:

– президент Міжнародної асоціації трансферу технологій (ITTA) – Гончаренко Артем;

– проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Київського Національного університету будівництва і архітектури, кандидат технічних наук – Ковальчук Олександр;

– заступник голови Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву – Іван Парух;

– радник Київського міського Голови з питань фінансів та інвестицій – Круглик Сергій;

–  голова правління Міжнародного креативного центру I-Dolina – Теплюк Олександр;

– заступник Голови Правління АТ “АЙБОКС БАНК” -Наконечний Ростислав

– академік, Директор науково-технічного центру Академії будівництва України – Перегінець Іван

– засновник і генеральний директор AuxBridge – Майкл Гірел;

– доктор технічних наук, професор кафедри ОПіНС Київського Національного університету будівництва і архітектури – Волошкіна Олена;

– доктор технічних наук, професор, завідуюча кафедри ОПіНС Київського Національного університету будівництва і архітектури – Ткаченко Тетяна;

– доктор технічних наук, професор кафедри архітектурних конструкцій Київського Національного університету будівництва і архітектури – Сергейчук Олег;

– професор кафедри ОПіНС Київського Національного університету будівництва і архітектури, доктор технічних наук, кандидат біологічних наук, експерт секції  «Охорона навколишнього середовища» наукової ради МОН України, президент Міжнародного конгресу ICSEM-VI, керівник спеціалізованої комісії у Міжнародній спілці охорони природи (IUCN)- Кривомаз Тетяна

–   Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, член науково методичної ради МОН України, експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України, член-кореспондент Транспортної Академії України, академік Міжнародної академії безпеки життєдіяльності та віце-президент Міжнародної академії культури безпеки, екології і здоров’я – Хрутьба Вікторія.

На конференції було підняти ряд важливих питань в сфері будівництва від екології до інвестування.

Так, активно обговорювалася,  ініціатива київського міського голови Віталія Кличка, щодо створення муніципального банку Києва, як можливого інструменту для киян. Кредитування купівлі житла або інших потреб жителів столиці та інші можливості використання інструментів даного банку.

Актуальним, для багатьох присутніх, був виступ заступника голови Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, щодо фінансування придбання  власного житла молоддю, за підтримки держави. Аналіз реалізації програм, в тому числі, по забезпеченню  внутрішньо переміщених осіб житлом.

Також, щодо банківських інструментів та їх реалізації був досить інформативний та змістовний виступ заступника голови правління АТ “АЙБОКС БАНК”, тому що кожен забудовник розуміє, що без фінансової підтримки, будівництво великих об’єктів  є досить обмеженим.

Від фінансових інструментів, спікери перейшли до науково-практичних виступів, які покликанні покращити українську будівельну галузь, підняти її до рівня сучасних будівельних норм та тенденцій.

Проектування високотехнічних об’єктів за ВІМ-технологією, розумне місто, роль сонцезахисту в енергозбереженні будівель, шумове і речовинне забруднення міста, відведення дощових стоків, зелене будівництво та перспективи використання альтернативних матеріалів для дорожнього будівництва і це тільки частина тих виступів, що були озвучені на зазначеній конференції.

Було презентовано соціологічне опитування, серед спеціалістів креативної індустрії, щодо того, як вони бачать своє житло та яким параметрам воно повинно відповідати. Мета даного опитування – показати напрямок для забудовників та на що вони повинні звертати увагу під час проектування.

Всі гості, мали можливість безпосередньо спілкуватися зі спікерами, задавати питання та отримати на них змістовну відповідь, як під час самого виступу так і «Кофе-брейку».

Також у заході взяли участь: депутати Верховної ради України, місцеві депутати, представники Міністерств, громадських організацій, забудовники, представники інвестиційних компаній та інші зацікавленні особи.

Окремо дякуємо партнерам заходу: PATProfi, AGGR World, AGGR University, «Науковий потенціал», сайт Work.ua,  «Клуб експертів», бренд «ANDREAS MOSKIN», «AuxBridge», «Zapakovka & BumStak», «ClimEd», «Focus», «G-Global», «UCFA», «PtofBild» «National Institute of Regional Development», «Київська мала академія наук», «Асоціація освіти і науки України», радіошоу «Експертна Думка»,  компанія «WATER STREAM» та «Інтерфакс-Україна».

«Будівництво. Інновації. Інвестиції. Технології»  – це перший з багатьох заходів, в рамках ІV Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України», які плануються провести у всіх регіонах України, головна мета яких – просвітництво за допомогою найкращих спікерів, зокрема і  іноземних в сфері: будівництва, технологій, інновацій та інвестицій.