10 березня, у столиці пройшов наймасштабніший форум топових інфлюенсерів, який зібрав в одному місці майже 2000 вмотивованих слухачів! Організаторками Influence talk forum виступили Крістіна Головінова та Карина Циганок, які раніше вже створювали форуми InstaTalks.

Influence talk – це захід, який націлений на розвиток та популяризацію українського диджитал-ринку, а також задля збереження нових робочих місць для натхненної молоді.

   

«Зібрати в Stereo Plaza стільки вмотивованих людей разом з найкрутішими спікерами нашої країни – це, певною мірою, була мрія. Але зараз ми розуміємо та на власному прикладі ще раз показуємо всім: якщо щоденно працювати та докладати зусиль, мрії обов’язково стають реальністю. Ідея Influence talk forum в тому, щоб якомога більше людей повірили в свої сили, розкрили власний потенціал та ставали інфлюенсерами вже сьогодні. Адже нам насправді критично не вистачає нових голосів», – коментують організаторки Influence talk Крістіна та Карина.

Спікерами форуму стали Алан Бадоєв, Анастасія Скальницька, Олександр Терен, Нікіта Добринін, Жан Беленюк, Іра Кох, Інна Гелетюк та Андрій Леськів.

Слухачам вдалося дізнатися, як сьогодні медіа взаємодіють з інфлюенсерами, чи дотримуються блогери соціальної відповідальності, а також як вибудувати власний особистий бренд та втриматись на ключових позиціях.

На завершення Influence talk forum свій неповторний перформанс подарував гурт KADNAY, який запалив всіх присутніх!

Influence talk forum ініціював й важливу місію – інтеграцію та соціалізацію ветеранів у диджитал-сферу. 10 березня організаторки разом зі спікерками закликали кожного українця думати про майбутню соціалізацію наших ветеранів вже зараз. Завдяки сфері DIGITAL кожен з нас зараз може стати провідником для них, просто долучившись до тих, хто надає безкоштовне навчання ветеранам у сфері digital професій.

 

Об’єднавшись разом з благодійним фондом “Реконструкції та розвитку України”, який є постійним партнером заходів, під час заходу тривав збір коштів, які направляться на допомогу нашим воїнам.

 

 

Насамкінець організаторки пообіцяли здивувати ще раз, анонсувавши тепер вже другий Influence talk forum, який відбудеться у вересні цього року!