10 березня пройде форум топових інфлюенсерів: перший спікер – Жан Беленюк 

Вже 10 березня відбудеться форум топових інфлюенсерів “INFLUENCE TALKS FORUM”. Організаторки заходу, Крістіна Головінова та Карина Циганок, зберуть найвпливовіших спікерів країни, щоб підняти український диджитал-ринок на новий рівень.

Influence Talks Forum – це перший в Україні диджитал-захід подібного масштабу. Послухати, надихнутися та перейняти досвід у найкращих інфлюенсерів країни зберуться 2000 людей. Форум націлено на тих, хто щиро прагне не тільки послухати захопливі історії успіху, а й познайомитися з новими амбітними та цілеспрямованими людьми.

Першим спікером заходу стане Жан Беленюк –  український спортсмен і політик, багаторазовий чемпіон світу та Європи, а також чемпіон Олімпійських ігор у Токіо. Спеціально у рамках Influence Talks Forum Жан розповість власну історію та поділиться, що насправді є ключовим фактором у досягненні будь-якої мети.

“Ми прагнемо зробити захід, який би надихав та надавав крила кожному, хто завітає до нас. Тому, обираючи спікером Жана, ми не сумнівалися в тому, що після його розповіді, наша аудиторія залишиться під позитивним впливом. Переконані в тому, що його історія точно вразить усіх присутніх та надихне на нові звершення. А наступних спікерів ми оголосимо вже зовсім скоро. Впевнені, що вони здивують не менше”,  – діляться організаторки Influence Talks Forum.

Нагадаємо, що захід відбудеться задля підтримки збору коштів на мобільні госпіталі для ЗСУ. Благодійний фонд “Реконструкції та розвитку України” є постійним партнером заходів, а отримані кошти з проведення форумів направляються на допомогу нашим воїнам.